שחיית תינוקות

חוג שחייה לתינוקות

את השיעור הראשון בשחייה מקבל כל תינוק ברחם אמו מכיוון שהוא  חי ומתפתח במים במשך תשעה חודשים. 

הפעילות בבריכה, הינה פעילות טבעית, מחזקת, מהנה ומאפשרת לתינוק להגיע בבשלות לכל שלבי ההתפתחות המוטורית.                                                                   לכן, מומלץ להתחיל בשיעורי השחייה לתינוקות החל מגיל 3 חודשים, ובכך לסייע להם בשיפור שיווי המשקל, הכנה לישיבה וזחילה, וגם לחשוף אותם לפעילות מהנה וחוויתית 

כמובן ‚ שאיש לא מצפה שהתינוק ישחה באופן חופשי לאחר הקורס‚ אך חשוב לומר שזוהי תחילתה של דרך בהתפתחות הילד- הן מבחינת הפעילות הגופנית והן מבחינת חיזוק הקשר עם ההורה ויצירת תחושת בטחון במים ובכלל. באמצעות החוויה החיובית ויצירת הרגלים של פעילות גופנית‚ היא תהפוך לשגרה מיטיבה התורמת לאיכות החיים.

כמו כן, אנו  מאפשרים ל-2 ההורים ואף לסבים וסבתות להשתתף בשיעורים, לעזור בגירוי התנועתי ובקידומו של הילד, כשבתוך הפעילות מתחזק גם הקשר בין ההורה לילד, ללא הפרעות והסחות דעת מהעולם החיצוני.

התוכנית מיועדת לתינוקות מגיל 3 חודשים עד 4 שנים‚ בקבוצות קטנות והומוגניות.

 שיעורי התינוקות מחולקים לגילאים, לפי ההתפתחות המוטורית. קיימת אפשרות למערכת גמישה ומתחשבת והקורס כולל 10 פגישות‚ 30 דקות כל פגישה, כאשר התדירות מומלצת היא  אחת לשבוע.

חוג השחייה לתינוקות מועבר ע"י צוות מקצועי ומיומן המוכשר לעבודה עם תינוקות

שחיית תינוקות

אנחנו מאמינים, כי הגוף והנפש קשורים ומשפיעים זה על זה, ולכן הטיפול שאנו מעניקים במרכז הינו פסיכו-מוטורי ושואף להקיף באופן הוליסטי את המטופל, על מנת לשקם את גופו כמו גם את נפשו.