חוג שחיה לילדים בכפר סבא

נגן וידאו

לימוד שחיה כפר סבא

כיום רוב הילדים מבלים את שעות הפנאי שלהם בבית מול המסכים ולא יוצאים החוצה, לשחק עם חבריהם בפארקים ובגני השעשועים, המחזקים ומפתחים את השרירים ואת הכישורים החברתיים שלהם. לכן כיום יש ילדים רבים שסובלים מחגורת כתפיים חלשה, חזקים פחות פיזית ומנטלית, סובלים מהשמנת יתר  וכתוצאה מכך, גם פחות בריאים ופחות מאושרים.

לימוד שחיה לילדים – מאיזה גיל כדאי להתחיל ומדוע?

בבית הספר לשחייה של גלגל הצלה, מתחילים ללמד שחייה ילדים מגיל שנתיים. ניתן לראות אצלנו ילדים צעירים עם סנפירים ומשקפות מתקדמים ממקום למקום באופן עצמאי.

שיטת לימוד השחייה הייחודית שלנו מסייעת גם בחיזוק מוטורי, בעיקר של חגורת הכתפיים, הגב, מערכת הנשימה והמערכת החיסונית, כך שמלבד לימוד השחייה,   אנו מנסים גם לחזק שרירים, האחראים על הגדילה והיציבה וכל שיעור כולל תרגילי צלילה ונשיפה להגדלת נפח הריאות ושיפור החמצון בעת המאמץ.

כדאי לדעת, שמעבר להקניית מיומנויות שחייה ובטחון במים, לימוד השחייה מכינה את הילד גם לשלבים המתקדמים יותר- כמו גן חובה ובית הספר  מכיוון שהיא מחזקת שרירים, בעיקר של פלג גוף עליון, חיזוק חגורת הכתפיים,  מפתחת שיווי משקל ויציבות ובכך משפיעה גם על הביטחון עצמי והתדמית עצמית של הילד, השולט במים. 

לימוד שחיה כפר סבא – מי אנחנו?

מפתחת שיטת הלימוד  שלנו היא  גבריאל (גבי) טפרברג, מורה בכירה לחינוך גופני, בוגרת מכון "וינגייט" במגמת שיקום, בוגרת קורס מאמנים בכירים בשחייה ומדריכת "הליוויק" מוסמכת ושחיינית נבחרת ישראל לשעבר וכן  הבעלים והמייסדת  של "גלגל הצלה"לימוד השחייה אצלנו נעשה באווירה נעימה, בבריכה מקורה, בקבוצות קטנות, כשכל ילד עובד בהתאם לקצב שלו ומתקדם ביחס לעצמו וזאת בליווי  צוות מדריכים מקצועי ומיומן שרובו עוסק  בפיזיותרפיה ומוכשר לעבודה עם ילדים.

"אנו, בבית הספר לשחייה של גלגל הצלה, משתדלים לתת מענה לכל ילד על צרכיו."