לימוד שחייה לילדים

חוג שחייה לילדים

כיום רוב הילדים מבלים את שעות הפנאי שלהם בבית מול המסכים ולא יוצאים החוצה, לשחק עם חבריהם בפארקים ובגני השעשועים, המחזקים ומפתחים את השרירים ואת הכישורים החברתיים שלהם. לכן כיום יש ילדים רבים שסובלים מחגורת כתפיים חלשה, חזקים פחות פיזית ומנטלית, סובלים מהשמנת יתר  וכתוצאה מכך, גם פחות בריאים ופחות מאושרים.

לכן  מומלץ להצטרף לחוג לימוד שחייה, כמה שיותר מוקדם. בבית הספר של גלגל הצלה, מתחילים ללמד שחייה ילדים מגיל שנתיים וניתן לראות אצלנו ילדים צעירים עם סנפירים ומשקפות מתקדמים ממקום למקום באופן עצמאי.

שיטת לימוד השחייה הייחודית שלנו מסייעת גם בחיזוק מוטורי ,בעיקר של חגורת הכתפיים, הגב, מערכת הנשימה והמערכת החיסונית, כך שמלבד לימוד השחייה,   אנו מנסים גם לחזק שרירים, האחראים על הגדילה והיציבה וכל שיעור כולל תרגילי צלילה ונשיפה להגדלת נפח הריאות ושיפור החמצון בעת המאמץ.

חשוב לדעת, שמעבר להקניית מיומנויות שחייה ובטחון במים, לימוד השחייה מכינה את הילד גם לשלבים המתקדמים יותר- כמו גן חובה ובית הספר  מכיוון שהיא מחזקת שרירים, בעיקר של פלג גוף עליון, חיזוק חגורת הכתפיים,  מפתחת שיווי משקל ויציבות ובכך משפיעה גם על הביטחון עצמי והתדמית עצמית של הילד, השולט במים.

 לימוד השחייה אצלנו נעשה באווירה נעימה, בבריכה מקורה, בקבוצות קטנות, כשכל ילד עובד בהתאם לקצב שלו ומתקדם ביחס לעצמו וזאת בליווי  צוות מדריכים מקצועי ומיומן שרובו עוסק  בפיזיותרפיה ומוכשר לעבודה עם ילדים. 

 

אנו, בבית הספר לשחייה של גלגל הצלה, משתדלים לתת מענה לכל ילד על צרכיו.